Kas mēs esam

Food Union ir tapis, apvienojot Baltijā lielākos piena pārstrādes uzņēmumus un pārņemot to labāko pieredzi. Un tā patiešām nav maza, jo, piemēram, Rīgas piena kombināts ir dzimis jau 1927. gadā, bet Valmieras piens – 1971. gadā.

Šai pieredzei, zināšanām un prasmēm mēs pievienojam jaunākās tehnoloģijas un radām kvalitatīvus un vērtīgus produktus. Uz priekšu mūs virza vēlme arvien attīstīties, kas mūs iedvesmo radīšanai. Bet mūsu idejas iedzīvina mūsu komanda – unikālas personības, kas spēj uzņemties atbildību un kopā veidot labāku pasauli, kurā dzīvojam.

Mūsu vērtības

Mēs ticam unikālu personību savienības spēkam, kur katra no šīm personībām spēj uzņemties atbildību un kopā veidot labāku pasauli, kurā dzīvojam.

Mēs pārvēršam savus sapņus un ieceres konkrētos mērķos un uzdevumos, nosakot nākotni un veidojot mūsu komandu, kas spēj rīkoties saskaņoti un efektīvi.

Mēs sev izvirzām ambiciozus mērķus, kuri spēj iedvesmot mūs radīšanai. Bez tā nav iedomājama mūsu virzība uz priekšu, bez tā nav iedomājams Food Union.

Mēs pārvēršam savus sapņus un ieceres konkrētos mērķos un uzdevumos.

Mūsu misija

Apvienojot tradīcijas, pieredzi un moderna uzņēmuma enerģiju, Food Union top par Baltijā efektīvāko un pamanāmāko pārtikas ražošanas uzņēmumu, ko raksturo efektīva un atbildīga ražošana, nepārtraukta attīstība un stabila ilgtermiņa sadarbība ar reģionā labākajiem kvalitatīvu izejvielu piegādātājiem. Food Union top par Baltijā efektīvāko un pamanāmāko pārtikas ražošanas uzņēmuma.